pl  | en  

Misja

Naszą misją jest kompleksowa realizacja zadań z zakresu automatyzacji procesów i integracji systemów w oparciu o sprawdzone rozwiązania techniczne, zawierające nowoczesne technologie wsparte przez najwyższej klasy serwis i pomoc klientowi. Rozumiemy i zaspokajamy potrzeby i oczekiwania naszych klientów, gwarantując im pełne zadowolenie z podjętej współpracy.

Wizja

W skutek nieustającego rozwoju technologii kluczowym czynnikiem sukcesu stała się efektywność i wydajność dostarczanych systemów. Zależy nam na tym, aby na każdym etapie jej rozwoju móc sprostać rosnącym wymaganiom współczesnego rynku, przez ciągłe doskonalenie naszych usług, a współpraca z nami przynosiła współmierne korzyści naszym klientom. Chcemy być przedsiębiorstwem rozpoznawalnym nie tylko w kraju ale i za granicą, i co się z tym wiąże sukcesywnie zwiększać udział na rynku krajowym jak i wchodzić na kolejne. Krótkookresowe plany firmy dotyczą rozwoju wewnątrz Grupy Introl, PRO-ZAP widziany jest jako przyszłe Centrum Automatyki Grupy.

Cele

Stawiamy przede wszystkim na utrzymanie dobrych relacji z naszymi klientami. Celem priorytetowym jest osiąganie pełnej zgodności z ich wymaganiami i spełnianie a nawet przewyższanie ich oczekiwań.
Celem strategicznym na najbliższe lata jest wzmocnienie pozycji rynkowej i wizerunku spółki jako kompetentnego i wiarygodnego dostawcy, oferującego usługi w zakresie szeroko pojętej automatyzacji procesów produkcji, jednakże bierzemy także pod uwagę wyspecjalizowanie się w jednej dziedzinie przemysłu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zakład Projektowania Technologii i Automatyki
PRO-ZAP Sp. z o.o.
ul. Grabowska 47a
63-400 Ostrów Wlkp.

tel. +48 (62) 73 74 150
fax +48 (62) 73 74 151
e-mail: office@pro-zap.pl