pl  | en  

2020-01-09

Mobilny asystent do rehabilitacji po udarach - dar dla Szpitala im. Tytusa Chałubińskiego w Ostrowie Wlkp od INTROL PRO-ZAP

 

Od dzisiaj pacjenci Oddziału Neurologicznego w ostrowskim szpitalu mogą korzystać ze  zmotoryzowanego  pionizatora oraz chodzika  w jednym urządzeniu Biodex Mobility Assist™, który został ufundowany przez naszą firmę, INTROL PRO-ZAP.  Urządzenie to umożliwia pacjentowi pionizację z pozycji siedzącej do stojącej z zabezpieczeniem w postaci uprzęży bezpieczeństwa. Biodex Mobility Assist  podtrzymuje pacjenta i zapewnia mu stabilność podczas ćwiczeń poprzez kontrolę obciążenia i równowagi statycznej. Jest  to nadal nowość na rynku rehabilitacyjnym.

Mamy nadzieję, że dzięki temu sprzętowi pacjenci po udarach będą mogli rozpocząć rehabilitację znacznie wcześniej, co pozwoli im na szybszy powrót do zdrowia i sprawności fizycznej.

Zachęcamy do przeczytania artykułu:

https://www.powiat-ostrowski.pl/artykul/7217

 

Więcej informacji na temat urządzenia znajdziesz tutaj >> Chodzik Biodex Mobility Assist napisy PL

źródło: www.ostrow.naszsemiasto.pl

 

źródło: www.ostrow.naszsemiasto.pl

 

 

 

 

źródło: www.ostrow.naszemiasto.pl

 

2019-06-18

Powołanie INTROL PRO-ZAP Sp. z o.o. na członka Organu Technicznego Polskiego Komitetu Normalizacyjnego

 

Mam przyjemność poinformować, że po wielu naszych staraniach dotyczących przystąpienia do Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, dniem 18 czerwca 2019 roku  firma INTROL PRO-ZAP Sp. z o.o. stała się członkiem 158 Komitetu Technicznego ds. Bezpieczeństwa Maszyn i Urządzeń Technicznych oraz Ergonomii - Zagadnienia Ogólne, działającego przy Polskim Komitecie Normalizacyjnym. W związku z powyższym nasza firma jest jednym z 20 organów tworzących ten Komitet.

Przystąpienie do PKN oznacza, że mamy realny wpływ na kształt polskich norm i przepisów, a dodatkowo, o wszelkich zmianach będziemy informowani z dość dużym wyprzedzeniem, co ma duże znaczenie dla realizowanych przez nas projektów. Ponadto uzyskaliśmy przez to możliwość konsultacji nietypowych rozwiązań na poziomie eksperckim, co razem daje gwarancję realizacji zadań w myśl najbardziej aktualnych wymagań formalno-prawnych. 

Tym samym uczestnictwo w Polskim Komitecie Normalizacyjnym jest równie korzystne dla naszych klientów co dla nas, gdyż daje Wam, drodzy Klienci, potwierdzenie jakości świadczonych przez nas usług w bardzo szerokim zakresie. 

 

INTROL PRO-ZAP członkiem PKN

 

        

 

 

2018-11-28

Zmiana nazwy firmy

 

Z dniem 28-11-2018 została wprowadzona nowa nazwa spółki z dotychczasowej Zakład Projektowania Technologii i Automatyki PRO-ZAP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, na INTROL PRO-ZAP Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością. Jednocześnie informujemy, że zmiana dotyczy tylko nazwy firmy – wszystkie pozostałe dane, w tym również NIP, KRS, numery kont bankowych, numery telefonów, adresy e-mail oraz adres firmy pozostają bez zmian.

 

 

2018-01-31 

XVIII Gala Gazeli Biznesu 2017

Huczne 18 urodziny Gazel Biznesu w Poznaniu były obchodzone  31 stycznia w Hotelu Andersia. Była to trzecia gala z cyklu, którą otworzył występ Natalii Kukulskiej.  Ranking Pulsu Biznesu jest cenionym wśród przedsiębiorstw rankingiem, ponieważ udział w nim jest bezpłatny a nagrody przyznawane są za faktyczne osiągnięcia w biznesie. Gromadzeniem danych finansowych oraz nad poprawnością obliczeń czuwa jak co roku autor rankingu, firma Coface. Tegorocznych gości zaskoczyło przyznanie nagrody firmie,  która znajduje się w rankingu od pięciu kolejnych lat. W tym roku odnotowaliśmy spadek w rankingu, jednak mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie zdecydowanie lepiej. Aby osiągnąć sukces łączymy wieloletnie doświadczenie naszych zaufanych pracowników z energią i kreatywnością młodych ludzi. Cenimy zaangażowanie całego zespołu, który ciężko pracował na tegoroczny sukces. Uzyskane wyróżnienie motywuje nas do dalszego rozwoju firmy i ciągłego doskonalenia naszych usług i produktów. Świadczy także o dużym zaufaniu klientów, którzy jako partnera biznesowego wybierają naszą firmę. Dziękujemy!

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów. Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstw z trzech ostatnich lat.  /żródło: https://www.pb.pl/gazele/o-rankingu/

Życzymy sobie jak i pozostałym firmom kolejnych sukcesów w następnych latach. 

Czytaj więcej na: https://www.pb.pl/gazele/kryteria-rankingu/

 

          

 

 

      

 

2017-02-28 

XVII Gala Gazeli Biznesu 2016

Kolejna nagroda Gazele Biznesu, po raz czwarty w rankingu ogółem, po raz trzeci z kolei. Tym razem PRO-ZAP uplasował się na 87 miejscu wśród małych i średnich przedsiębiorstw z Wielkopolski tym samym zajmując 807 miejsce w rankingu ogólnokrajowym. W ciągu trzech ostatnich lat nasze przychody wzrosły o 68 %. Wśród wielkopolskich przedsiębiorstw w rankingu znalazło się 458 firm, natomiast z całej Polski nagrodę przyznano 4386 przedsiębiorstwom z różnych branż. Kryteria decydujące o przyznaniu nagrody niezmiennie pozostają te same. Firma startująca w rankingu, musi być transparentna co oznacza, że w sposób przejrzysty i jawny prezentuje swoje dane finansowe, przychody z trzech ostatnich lat muszą wzrastać i jednocześnie spółka powinna wykazywać zysk z prowadzonej działalności, oraz ostatnie kryterium to  wielkość generowanego przychodu ze sprzedaży powinna mieścić się w granicach 3-200 mln złotych.  

 

       

 

2016-06-28

Orły tygodnika "Wprost" przyznane


Kolejna nagroda wręczona, tym razem Orły Wprost. PRO-ZAP po raz kolejny znalazł się na scenie razem z liderami w swoich branżach z województwa Wielkopolskiego i Lubuskiego.

ORŁY WPROST to nawiązanie do wyjątkowego wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost”, Michał Maciej Lisiecki, od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można nieść biało-czerwoną flagę wysoko, być patriotą i działać na rzecz Polski.

ORŁY WPROST to nagrody dla firm, samorządów oraz wybitnych osobowości regionu. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski. Kolejna nagroda wręczona, tym razem Orły Wprost. PRO-ZAP po raz kolejny znalazł się na scenie razem z liderami w swoich branżach z województwa Wielkopolskiego i Lubuskiego.

Symbolem wyróżnienia stało się godło Państwa Polskiego - wizerunek Orła Białego - które wisiało w siedzibie Prezydenta i Rządu II RP od roku 1945 przy 43 Eaton Place w Londynie, tzw. „Zamku”. /żródło: http://orly.wprost.pl/

Jest to dla nas czwarte wyróżnienie w tym roku. Rozpoczynaliśmy Galą wręczenia Gazeli Pulsu Biznesu, następnie zostaliśmy Gepardem Biznesu oraz Diamentem Forbesa. Te szczególne wyróżnienia to owoc ciężkiej pracy całego zespołu. Jest to nagroda za obranie właściwej strategii i podejmowanie wyzwań przez Zarząd i kadrę kierowniczą oraz dobre stosunki z dostawcami i kooperantami. Nasz sukces nie byłby możliwy, gdyby nie zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi klienci. W naszej branży kilkutysięczne czy milionowe projekty obejmujące rozwiązania prototypowe to jak kupowanie kota w worku. Klient nie wybiera gotowego rozwiązania z półki w magazynie. Za każdym razem jest to efekt wielu ustaleń, raportów, rewizji, testów i spotkań. Za każdym razem produkt, który oferujemy musi działać i działa… Dowodem na to jest stałe grono ufających nam firm – marek znanych na całym świecie. Zaczynaliśmy od oddziałów lokalnych. Dzisiaj szczycimy się obsługą tych klientów na skalę globalną. Nasze maszyny pracują w fabrykach w Chinach, Indiach, Meksyku, Brazylii i USA. Nie jest łatwo zarządzać takimi projektami, za każdym razem jest to dla nas nowe doświadczenie. Jednak Żeby się rozwijać musimy i chcemy podejmować nowe wyzwania. Stawiamy na rozwój i nieustanne doskonalenie się. Mamy nadzieję, że ten sukces będziemy powtarzać z roku na rok i w przyszły rok również będzie owocny.

Czytaj więcej na:

https://www.wprost.pl/gospodarka/10013059/Orly-Tygodnika-Wprost-2016-w-Wielkopolsce.html2016-02-24

XVI Gala Gazeli Biznesu 2015

Laureaci nagrodzeni Gazelą Biznesu 2015 zostali zaproszeni do wzięcia udziału w uroczystej gali organizowanej przez Puls Biznesu, podczas której nagrodzonym firmom zostały uroczyście wręczone certyfikaty. Wśród Gazel nie zabrakło i naszej firmy. PRO-ZAP został w tym roku, podobnie jak w ubiegłym uznany za Gazelę Biznesu 2015.

W każdej edycji rankingu badane są wyniki finansowe za pełne trzy ubiegłe lata działalności firmy. O tytuł Gazeli Biznesu 2015 może ubiegać się firma, która spełnia jednocześnie wszystkie wymienione poniżej kryteria:

  • umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat (udostępnienie sprawozdań finansowych) zyskując tym samym tytuł "Przejrzystej firmy"
  • w latach 2012-2014 ani razu nie odnotowała straty
  • w latach 2012-2014 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży
  • w roku bazowym 2012 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych
  • rozpoczęła działalność przed rokiem 2012 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś (warunek istnienia minimum 3 lata na rynku)

PRO-ZAP Sp. z o.o. zajął 37 miejsce w rankingu wojewódzkim, w którym wyróżnionych zostały 483 przedsiębiorstwa, pasując się jednocześnie na 345 pozycji w rankingu ogólnopolskim, w którym notowanych było 4300 firm.

W porównaniu z rokiem ubiegłym wzmocniliśmy swoja pozycję dwukrotnie. Dla porównania w 2014 roku zajęliśmy w rankingu ogólnopolskim 868 miejsce.

 

2015-10-5

Targi w Mediolanie

 

W dniach 5-10 października b.r. mieliśmy okazję gościć na Światowych Targach Obrabiarek i Obróbki materiałów Emo Milano 2015. Targi organizowane są co dwa lata naprzemiennie w Hannoverze i Mediolanie. Organizatorem tegorocznej imprezy targowej były EFIM Ente Fiere Italiane Macchine SpA. Zarezerwowanych zostało ponad 120000 m2 powierzchni wystawowej, na której wystawiało się ponad 1600 firm z całego świata.

PRO-ZAP we współpracy z firmą Fanuc Polska zaprezentował dwa zrobotyzowane stanowiska. Pierwsze zbudowane było w oparciu o centrum obróbcze CNC marki Avia seria Aviaturn35 w połączeniu z robotem Fanuc M710iC/20L, który jest odpowiedzialny za załadunek i rozładunek detali. Drugie stanowisko prezentowało symulację gratowania koła zębatego, wykonaną w oparciu o robota Fanuc M10iA/10M wyposażonego w zewnętrzny czujnik siły nacisku narzędzia.